Partneři

Ligne Roset

Značka Ligne Roset je symbolem moderního životního stylu a podepsal se na ní rukopis nejvýznačnějších světových talentů designu své doby. Klienti v projektu DOCK mohou využít partnerské nabídky bytového vybavení včetně interiérového návrhu, jako služby na klíč. Klient projektu DOCK získává jako bonus návrh interiéru svého bytu od designérů společnosti Ligne Roset.

Poggenpohl

Poggenpohl je synonymem pro kuchyně té nejvyšší estetické úrovně a kvality zpracování. Klienti DOCK mohou využít partnerské nabídky a pořídit si tuto jedinečnou kuchyň do svého nového bytu.

Bulb

Bulb se specializuje na prodej a veškerý servis související s designovým osvětlením a nábytkem. Zastupuje nejlepší a nejoriginálnější světové výrobce a navržené interiéry, exteriéry, bytové i komerční prostory mají myšlenku, nadhled a vášeň. Klienti DOCK tak mohou mít ve svých bytech osvětlení této značky za zvýhodněné ceny.

Bang&Olufsen

Bang & Olufsen, to je dánská společnost proslavená svým nadčasovým designem, dokonalým řemeslným zpracováním a moderní technologií. Je to také značka, která prostřednictvím inteligentní technologie svých výrobků vnáší uživatelům komfort do života. Klienti DOCK mohou využít zvýhodněné nabídky na pořízení těchto výrobků.