Projekt

Komplex domů tvoří soukromý prostor, který nabízí vše pro moderní způsob života.

Komplex domů tvoří soukromý prostor, který nabízí vše pro moderní způsob života.

V rámci projektu Dock B byla v červnu 2015 zkolaudována první etapa River Watch I. Etapa DOCK River Watch II byla úspěšně zkolaudována v říjnu 2016. River Watch II tvoří tři nízkopodlažní bytové domy s celkem 72byty, které jsou dostupné v dispozicích od 1+kk až po luxusní penthousy.

Další etapa luxusního projektu River Watch III se již chystá. V rámci této etapy vznikne 84 bytů. Kolaudace projektu proběhne na jaře roku 2018. 

Jednotlivé etapy projektu DOCK získávají mnohá ocenění v prestižních soutěžích jako jsou například Best of reality nebo CIJ Awards.

Všechny bytové jednotky charakterizují velkolepé prosklené plochy, francouzská okna, expresivní vstupní haly, světelné podhledy, výběr kvalitních povrchových materiálů a luxusní vybavení interiérů reflektující individuální potřeby každého majitele. Byty zároveň disponují balkonem, terasou či předzahrádkou s jedinečným výhledem na vodní hladinu nebo zeleň.

Rezidence DOCK nabízí i dostatek podzemních parkovacích stání, kolárnu a mycí box, stejně jako centrální recepci s obsluhou 24 hodin denně.